Zakoupený spotřebič Vám doručíme zdarma na jakoukoliv adresu v ČR a provedeme jeho základní instalaci.
Bezplatně také odvezeme vysloužilé spotřebiče k jejich ekologické likvidaci.

Doprava zdarma

Velké spotřebiče jako jsou pračky, myčky, televizory .. Vám dopravíme zdarma včetně sobot a nedělí. Datum doručení si v případě on-line nákupu domluvíte s operátorem našeho klientského centra po vytvoření objednávky, v případě nákupu v prodejně na místě. Naši řidiči Vám pak zavolají přibližně jednu hodinu před samotným doručením. Drobné spotřebiče jako jsou telefony, fotoaparáty, notebooky apod. Vám doručíme v pracovní dny prostřednictvím České pošty nebo našeho smluvního přepravce, společnosti PPL. Variantu dopravy (Čp nebo PPL) si zvolíte při vlastním on-line nákupu. V případě nákupu za méně než 1.500,- Kč platíte drobný poplatek ve výši 90,- Kč.

Základní instalace

Za samozřejmé považujeme nejen doručení velkého zboží, ale také jeho vynesení na místo určeného stanoviště, rozbalení a jeho základní instalaci. Naši technici ustaví výrobek na místo jeho určení a provedou jeho připojení k předem připraveným přívodům elektrické či vodní energie (případně odpadu, anténnímu rozvodu apod.). Výrobku odstraníme jeho aretační a ochranné prvky, a předvedeme Vám jeho základní funkce. Obsahem základní instalace však není připojení spotřebiče na napětí 380 V, připojení či odpojení plynu a zástavby vestavných spotřebičů.

Ekologická likvidace

Váš vysloužilý spotřebič zdarma odvezeme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci. V rámci tohoto procesu jsou vytříděny dále použitelné materiály od částí, které mohou být ekologickou přítěží, či jsou dále nezpracovatelné. Celý tento systém šetří životní prostředí a Vy máte jistotu že spotřebič byl zlikvidován u autorizovaného recyklátora. Službu zvolíte při vlastním on-line nákupu, případně požádáte telefonicky operátora našeho klientského centra. V případě nákupu v prodejně vše domluvíte na místě. Ekologická likvidace platí pro zákazníky, kteří si u nás zakoupí chladničku, myčku, mrazák, pračku, sušičku, sporák, troubu, varnou desku, MW troubu, digestoř, vysavač, TV, domácí kino, DVD přehrávač nebo rekordér, satelit, HiFi soupravu, PC, monitor. Po předchozí domluvě ekologicky zlikvidujeme i jiné než zde uváděné spotřebiče.

Odvoz obalů

Další službou, která je pro naše zákazníky zdarma je odvoz obalů. Po dovezení velkých spotřebičů k Vám domů si odvezeme zpět obal a ekologicky jej zlikvidujeme. Nezůstane Vám tak doma hromada nepotřebných kartonových a polystyrenových obalů.

Zákaznická linka DATART

V případě, že se budete chtít informovat o našich produktech nebo službách, o nákupu na E-shopu, s nákupem poradit, nebo vyřídit reklamaci, využijte naší Infolinku DATART. Obrátit se na nás můžete e-mailem na info@datart.cz nebo telefonicky na čísle 810 DATART (328 278).

Snadné financování

Při nákupu můžete využít naše splátkové programy, např. s 0% přímou platbou nebo 0% navýšením!